در دست مسیحیان انجیل اصلی وجود دارد؟

 

در حال حاضر در دست مسیحیان انجیل اصلی وجود دارد؟

گر چه انجیل توسط رجال دین مسیحی تحریف شده است برخی از فصلهایش تایید می کند که آن از طرف خدا نازل شده است. علاوه براین در انجیل در باره ای رسالت حضرت محمد (ص)  دلائلی فراوانی وجود دارد . ما بار ها  رجال دین مسیحیان و یهودیان را دعوت کردیم که در باره این موضوع مناظره کنیم ولی آنها همواره موافق نشدند. چون آنان هم  با آیات بشارت به حقانیت حضرت محمد (ص) آشنا هستند.

به این خاطر خدای عز و جل به رسول خود می فرماید که به آنها بگوید:

«قُلْ یا أَهْلَ الْکِتابِ تَعالَوْا إِلى‏ کَلِمَهٍ سَواءٍ بَیْنَنا وَ بَیْنَکُمْ أَلاَّ نَعْبُدَ إِلاَّ اللَّهَ وَ لا نُشْرِکَ بِهِ شَیْئاً وَ لا یَتَّخِذَ بَعْضُنا بَعْضاً أَرْباباً مِنْ دُونِ اللَّهِ فَإِنْ تَوَلَّوْا فَقُولُوا اشْهَدُوا بِأَنَّا مُسْلِمُونَ»

 بگو اى اهل کتاب بیایید به سوى سخنى که میان ما و شما یکسان است، که جز خداوند یگانه را نپرستیم و چیزى را همتاى او قرار ندهیم، و بعضى از ما، بعض دیگر را غیر از خداى یگانه به خدایى نپذیرد. هر گاه سرباز زنند، بگویید گواه باشید که ما مسلمانیم.

(آل عمران ۶۴)

اتفاقا چون مسیحیان معتقد به تثلیث و خدایان سه گانه بودند و برای خداوند شریک قائل بودند، این آیه شریفه خطاب به آنها می فرماید بیایید دست از شرک بردارید و خدای یگانه را بپرستید. همچنین چون بعضی یهودیان برای خداوند شریک قائل بودند، آنها را هم دعوت به پرستش خدای یگانه و نفی شرک می کند.

Facebook'ta PaylaşTwitter'da Paylaş

ابراز نظر  
نظر خود را درباره اين مطلب بيان کنيد *
 

شوهد 556 مرة/مرات