افسانه قتل شاعر یهودی به امر رسول الله (ص

دیروزامام یک مسجد هنگامی سخنرانی در منبر می گفت که رسول خدا (ص)  دستور قتل کعب بن اشرف یهودی را داد. آیا این جریان حقیقت است؟

جواب:

ما نیز مانند شما اینچنین ادعاها ی دور از حقیقت را شنیدیم و از کتابها خوانده اییم. گویا مسلمانان به دستورات رسول خدا (ص) در مورد قتل رجال یهود از جمله شخصی بنام کعب بن اشرف عمل کرده اند. یهود برای این که خودشان را به جهان بعنوان  مظلوم  نشان دهند  روایاتی زیادی از خودشان ایجاد کردند و یکی از آنها همان جریان کشته شدن شخصی شاعر بنام کعب بن اشرف می باشد.

در کتب روایات می نویسند که شبانگاه مسلمانان برای قتل کعب به راه افتادند و رسول خدا (ص) تا بقیع بدرقه شان نمود و برای آن ها دعا کرد و بعد به خانه خود بازگشت. مسلمانان وقتی به خانه کعب رسیدند او را صدا زدند. کعب خواست که بیرون آید امّا همسرش مانع او شد و گفت تو مردی هستی که با اعمال و اشعار خود به مسلمانان اعلام جنگ داده ای و برای تو در این وقت شب بیرون رفتن از خانه خطرناک است امّا کعب اعتنایی نکرد و بیرون آمد ساعتی با ابو نائله و همراهانش صحبت کرد. مسلمانان به او پیشنهاد دادند تا به «شعب العجوز» بروند و با هم قدم بزنند و صحبت کنند. کعب همراهی با آنها را پذیرفت ابو نائله در راه برای جلب اعتماد و اطمینان کعب دست به موهای کعب کشیده و از عطری که بر سرش زده بود تعریف کرد و برای بار دوم نیز دست به سر کعب کشید و گفت چه بوی خوشی تا امروز هرگز چنین عطری استشمام نکرده بودم برای بار سوم موهای بلند او را در دستتش پیچید، او را زمین زد و به دیگران گفت تا او را بکشند پس از آن به سرعت از محله بنی نضیر گریختند و به سوی مسجد آمدند، رسول خدا ( ص) با شنیدن صدای تکبیر آنان بیرون آمده از ایشان استقبال کرد

 متاسفانه مسلمانان این جریان را به کتابهای خود داخل کردند. همان کتابها پر از روایات دروغ است و مسلمانان در فهم این نیستند که این روایات بر علیه اسلام است و دشمنان اسلام  با تمام توان با آن بر خورد می شوند . مگر رسول خدا (ص) تروریست است که دستور ترور کسی را بدهد؟ علاوه براین آنان مدعی هستند که پیامبر تمام یهودیان بنی قریظه را با دست علی بن ابی طالب کشته است. همه اینها اصلا دروغ است و دور از افسانه نیست.

مسمانان نمی دانند که در طول تاریخ یهودی ها به دنیا اعلام می نمایند که یهودی ها در طول قرن های متمادی زیر فشار بوده و از دست مسلمانان کشته شده اند و یکی از این دلایل همان جریان دروغ قتل کعب بن اشرف با دستور پیامبر است. و مولفان کتب تاریخ با داخل کردن این جریان به کتابهای خود از این، به ظاهر واقعه تاریخی، یک اسطوره بزرگ و پرمنفعت برای دشمنان اسلام ساخته اند.

Facebook'ta PaylaşTwitter'da Paylaş

ابراز نظر  
نظر خود را درباره اين مطلب بيان کنيد *
 

شوهد 634 مرة/مرات